メモ
上野
7:30
↓フレッシュひたち5号
8:49
水戸
9:05
↓
9:59
常陸太田
10:18
↓
10:34
上菅谷
10:39
↓
10:56
水戸
11:14
↓
14:41
郡山
14:58
↓やまびこ63号
15:11
福島
15:15
↓阿武隈急行
16:44
槻木
16:58
↓
17:27
仙台
うはうは
仙台
12:44
↓Maxやまびこ140号
14:05
宇都宮
14:33
↓
15:14
日光
15:20
↓
16:02
宇都宮
16:10
↓
16:22
宝積寺
16:36
↓
17:10
烏山
17:38
↓
18:33
宇都宮
18:41
↓快速ラビット
20:10
上野